فروش قطعات

برای این که از کیفیت قطعات آسانسور اطمینان حاصل کنید، باید دو نوع اطلاعات داشته باشید. اطلاعات اول مربوط به آشنایی با قطعات آسانسور است. پیش از خرید باید بدانید یک آسانسور چند قطعه مهم دارد تا بتوانید بودجه خود را بر حسب آن هماهنگ کنید. همچنین آشنایی با کارکرد هر قطعه، دید روشن تری نیز به شما می دهد.

اطلاعات دوم برای خرید قطعات آسانسور، مربوط به پروسه انتخاب فروشگاه است. اطمینان از اورجینال بودن قطعات آسانسور و دریافت خدمات مشتری مدارانه باید همواره به عنوان یک معیار در نظر گرفته شود. در اینجا ما هر دو نوع این اطلاعات را با شما به اشتراک می گذاریم.

آشنایی با قطعات اصلی آسانسور

1. گاورنر سرعت
سیستم تنظیم سرعت آسانسورها به عنوان گاورنر سرعت شناخته می شود. اگر آسانسور بیشتر از حد مجاز کار کند، این تنظیم کننده سرعت را کنترل می کند. این نوع از قطعات آسانسور معمولاً به پایین دستگاه متصل می شوند و به طناب گاورنر نیز معروف هستند.

2. موتور الکتریکی
در صورت مواجه شدن آسانسور با هر گونه مشکل جدی، موتورهای الکتریکی به جلوگیری از آن کمک می کند و عملکرد روان آسانسورها را فراهم می کند. موتورها نقش مهمی را در انتقال انرژی ایفا می کنند. این قطعه در تمام مراکز فروش قطعات آسانسور یافت می شود.

3.ریل آسانسور
بالا و پایین رفتن در آسانسورها با عملکرد صحیح ریل آسانسور امکان پذیر است. مسلما جا به جایی کابین آسانسور اصلی ترین انتظاری است که از این وسیله داریم که ریل به عنوان یکی از مهم ترین قطعات آسانسور، در آن نقش دارد.

4.کابین
این قسمت اصلی آسانسور است که برای حمل و نقل کالا و خدمات و یا عبور و مرور افراد طراحی شده است. کابین آسانسور دارای انواع مختلفی است که در هر فروشگاه قطعات آسانسور، قابل دسترس است.